Familie van Sint Jan

Een religieuze familie binnen de katholieke Kerk

Pagina 1 van 4
#
Verzenddatum Mailingonderwerp
1
Sat, 11 Mar 2017 17:21:25
Studiedag: leven in gemeenschap
2
Tue, 21 Feb 2017 10:29:43
Johannesretraite (3-5 maart)
3
Sun, 01 Jan 2017 16:22:38
Hippocrates course: Maakbaarheid en sterfelijkheid (17-19 februari)
4
Mon, 26 Dec 2016 20:44:31
Welkom op het Johannesfeest - 27 december
5
Mon, 05 Dec 2016 22:43:29
Welkom bij onze Kerstretraite
6
Wed, 28 Sep 2016 08:57:46
Jaarcursus Filosofie en Theologie gaat weer van start !
7
Sun, 17 Apr 2016 10:01:09
Hippocrates course: Theologie van het Lichaam II
8
Sun, 10 Jan 2016 19:15:12
Studiedag: De mens en de wet - zaterdag 10 januari
9
Mon, 04 Jan 2016 09:55:26
Studieweekend Hippocrates Course - 19-21 februari a.s.
10
Thu, 17 Dec 2015 19:02:04
Welkom op het Johannesfeest (27 december)
11
Thu, 05 Nov 2015 12:10:58
Even stil staan en nadenken. Aristoteles course en meer...
12
Thu, 22 Oct 2015 22:15:26
Priesterwijding br. Kornelius Maria - 24 okt a.s. om 13.00 uur
13
Tue, 13 Oct 2015 15:12:22
Nieuwe Hippocrates course van start: 6-8 november a.s.
14
Fri, 25 Sep 2015 11:30:12
Jaarcursus 2015-2016 gaat in Utrecht van start
15
Fri, 11 Sep 2015 13:30:22
Familiedag in de Gerardus Majella: 27 sept
16
Mon, 31 Aug 2015 21:12:47
Afscheid p. Gabriel: 18 september om 19.00 uur
17
Sat, 22 Aug 2015 21:58:38
Spoed: Geef een nieuwe katholieke school een kans!
18
Mon, 27 Apr 2015 11:57:22
Iconenretraite met Hemelvaart: Schoonheid die redt
19
Fri, 27 Mar 2015 12:01:57
Aristotels course - de mens: worden en zijn
20
Mon, 16 Mar 2015 22:13:38
Retraite PaastriduĆ¼m: Liefde tot het uiterste toe...

Broeders van Sint JanDe Broeders van Sint Jan hebben hun leven aan God gewijd, ten dienste van God en hun naasten. Zij willen leven volgens het Evangelie van Jezus Christus en zich door hun gebed en hun activiteiten inzetten voor jong en oud.