Familie van Sint Jan

Een religieuze familie binnen de katholieke Kerk

Pagina 1 van 4
#
Verzenddatum Mailingonderwerp
1
Sat, 11 Mar 2017 17:11:12
Lezingen: Zondeval, geestelijke strijd en redding
2
Sat, 11 Mar 2017 16:21:25
Studiedag: leven in gemeenschap
3
Tue, 21 Feb 2017 09:29:43
Johannesretraite (3-5 maart)
4
Sun, 01 Jan 2017 15:22:38
Hippocrates course: Maakbaarheid en sterfelijkheid (17-19 februari)
5
Mon, 26 Dec 2016 19:44:31
Welkom op het Johannesfeest - 27 december
6
Mon, 05 Dec 2016 21:43:29
Welkom bij onze Kerstretraite
7
Thu, 03 Nov 2016 11:18:09
Johannesretraite (18-20 nov)
8
Sun, 25 Sep 2016 09:28:33
Cursus: I Have Called You Friends (John 15:15)
9
Sun, 17 Apr 2016 09:01:09
Hippocrates course: Theologie van het Lichaam II
10
Thu, 03 Mar 2016 14:32:19
Binnenkort: Paasretraite en meer...
11
Sun, 10 Jan 2016 18:15:12
Studiedag: De mens en de wet - zaterdag 10 januari
12
Thu, 07 Jan 2016 17:48:59
Deze maand in Den Haag
13
Mon, 04 Jan 2016 08:55:26
Studieweekend Hippocrates Course - 19-21 februari a.s.
14
Thu, 17 Dec 2015 18:02:04
Welkom op het Johannesfeest (27 december)
15
Thu, 05 Nov 2015 11:10:58
Even stil staan en nadenken. Aristoteles course en meer...
16
Thu, 22 Oct 2015 21:15:26
Priesterwijding br. Kornelius Maria - 24 okt a.s. om 13.00 uur
17
Tue, 13 Oct 2015 14:12:22
Nieuwe Hippocrates course van start: 6-8 november a.s.
18
Wed, 07 Oct 2015 19:34:46
Komende maand in Den Haag...
19
Fri, 11 Sep 2015 12:30:22
Familiedag in de Gerardus Majella: 27 sept
20
Mon, 31 Aug 2015 20:12:47
Afscheid p. Gabriel: 18 september om 19.00 uur

Broeders van Sint JanDe Broeders van Sint Jan hebben hun leven aan God gewijd, ten dienste van God en hun naasten. Zij willen leven volgens het Evangelie van Jezus Christus en zich door hun gebed en hun activiteiten inzetten voor jong en oud.